BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Savaitgalio godos

Pabudau ir supratau, kad baisiai noriu miego. Pasigilinau į tą norą. Daugiau ar mažiau aiškiai atskyriau du niuansus. Buvo realiai du skirtingi miego norai. Toks lengvutis noras dar kažkiek pamiegoti iš to ko per naktį nepamiegojau. Ypač turint galvoje košmarišką sapną iš XVIIa. fronto, po kurio sunkiai sekėsi užmigti.
Bet šiaip ryškesnis ir stipresnis buvo noras iš karto dabar išmiegoti ir vakaro dozę. Ne pirmas sykis taip. Mane tai žiauriai stebina toks noras. Nes šiaip, pajutęs jį, skubi kuo greičiau atsikelt ir prastumt dieną, kad greičiau ateitų vakaras ir būtų galima eiti miegoti. Skubėdamas aišku labai greitai išsibudini, tad atėjus pavakarei, jau trokšti, kad diena tęstųsi ilgiau, nes dar daug kas nepadaryta, nepažiūrėta, nepaklausyta, nepažaista ir t.t. Finale vėl nueini miegoti gerokai po vidurnakčio, pabundi ryte ir skubi vakaro link, pakeliui išsibudini… Ir taip iki savaitgalio.
O jei savaitgalį niekur neskubi,  miegi iki 13:00. Paskui būna gaila savaitgalio. Crap.
Nors pramiegotų savaitgalių man nemažiau gaila nei tų kai kažką veikiau. Nes jei kažką veiki, tai galima sakyti nesiskaito, kad turėjai savaitgalį.
Tą proga žmona vakar ne juokais suerzino pabaksnojus pirštu į savo kalendorių. Paaiškėjo, kad iki liepos vidurio visi mūsų savaitgaliai jau suplanuoti. Ir suplanuoti taip, kad tarkim vakaronė su šašlyku ir kaimynais ten niekaip neįsipaišo. Liūdesys.
Kas liečia tuos laisvus ir užimtus savaitgalius… Man tokį priekaištą maždaug iškėlė, „Nejau tau idealus savaitgalis yra prie kompo?“.
Pagalvojau apie tai…
Priėjau išvados kad nifiga.
Tokie savaitgalio vakarai gal ir ok, bet ir tai… Paskui vis tiek būna gaila savaitgalio.
Primečiau, kad savaitgalį man labiausiai patiktų būti uždarytam kokioj belangėj ir bedurėj. Kur totaliai nebūtų kas veikti ir laikas šliaužtų laaaaabai lėtai. Nusiskandinčiau meditacijoj kokioj, jaučiu tikrai pailsėčiau… Išmokčiau džiaugtis kitokiais savaitgaliais.
Be to apie ką rašiau aukščiau, per savaitgalį dar pagalvojau apie visokius dalykus.
Pagalvojau, kad Sudanas yra labai toli. Taip pat pagalvojau, kad problemų sprendimo būdas galėtų būti jų supakavimas į kažką ir nuvežimas į Sudaną ar kur nors toliau. Nes realiai tai kas yra ar dedasi toli (ar net Afrikoj) mums iš esmės neįdomu. Išskyrus tuos atvejus, kai neduok dieve įsivelia koks Lietuvis į tą reikalą.
Todėl žiūrėdamas Hardtalk su Sudano valdovu (Omaru al Baširu ar pan.) niekaip negalėjau apsispręsti kuo tikėti. Juo? Nepaisant to, kad iš veido akivaizdus ridiska, žurnalistės mestus kaltinimus jis atrėmė faktais… Ar jį kalbinusia žurnaliste, kuri labai žavingai manipuliavo skaičiais ir emocijomis. Mėgstu Hardtalk. Visada mėgau, o po filmo Frost/Nixon peržiūros pamėgau dar labiau. Nors šiaip laida galėtų būti kietesnė. O Sudanas toli.
Nutariau netikėti nė vienu jų.
Dar pagalvojau kodėl manęs negraužia sąžinė dėl to, kad nedalyvavau Grybauskaitės rinkimuose. Naktį supratau kodėl. Nes tai iš ties buvo Grybauskaitės rinkimai. Tauta ją išrinko vienbalsiai. Pats laikas būtų į gatves išleisti Jurą Jankevičių ir „Klausimėlį“ KODĖL? Aš neabejoju, kad yra nemenkas būrys žmonių žinančių kodėl. Bet iš esmės tai jaučiu prisiklausytume įdomių dalykų ir juodas karačio diržas būtų nepaskutinėj vietoj (Karate>dziudo?).
Šiaip tai aš nieko prieš.
Pats asmeniškai geresnės kandidatūros sąrašuose nemačiau. Ir žinau kodėl. Nes tie kas spėjo čia padirbėti jau taip visus už3,14so, kad vienbalsis eurokomisarės išrinkimas nestebina nieko išskyrus tuos, kas labiausiai dėl to kalti. Vienok didžiulei savo nuostabai mintyse pritariau Kazimirai kai anoji sakė, kad antras turas leistų geriau pažinti D. Grybauskaitę. Tiesą gi sakė. Tauta atsidavė nedraugavus. Nu, bet iš kitos pusės kai pažiūri…
Dar pagalvojau, kad Eurovizija irgi vienbalsiai balsavo. Kaži kodėl. Nes daina, kaip daina.
Nors šiaip tai neįdomu. Man įdomiau ir liūdniau buvo Užkuraičio klausyti. Jam tikrai buvo sunku ir liūdna. Mano galvoje tai buvo pirma Eurovizija kurioje jo komentavimas kėlė nerimą… Nenorėdamas išsiduoti jis apmaudžiai džiaugėsi kas kartą kai kas atiduodavo balus kaimynams. Neva tai tik įrodo, kad mes subinėj dėl nevykusios sistemos.
Aš tai iš dalies pritarčiau Račui, kad ne sistema kalta.
Taip… konkurso tvarka gali atimti 3-5 pozicijas, bet ne 20. O dainą visi matėm. Daina kaip daina. Gal scena buvo nykesnė nei kitų, bet sudainuota bent jau kokiam top 12-ukui.
O ir naujoji vertinimo sistema visai pusė velnio. Tikrai šiemet buvo mažiau absurdų ir balsavimų už absurdus nei per paskutinius trejetą metų.
Na bet nieko. Tikėkimės sekmadienį įvykę rinkimai, be kita ko, pagerins ir mūsų šansus kitų metų Eurovizijoj.
Emm. Lol. Manot už tai NIEKS nebalsavo :)?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1,046)

TrueKaimynas2009-05-18 20:36

Na jo toks suplanavimas porai mėn į priekį tai ne kažin kas. Bet žiu planavimas kaip tik baigiasi prieš Velnio akmenį. ;)

artojelis2009-05-18 20:39

Taip! Labai rimtai ketinu ant to akmens užlėkti… O mėnuo Juodaragis tau jau for sure. Su visa šeimyna atsibelsim :)!

TrueKaimynas2009-05-18 20:51

Džiugu girdėti tada, kad kažkuriame iš jų bus galima ir tave užtikti. :)

Tiesa jei dar groji pro retą, atgaivinau savo blogą kol kas mini straipsniuku apie grojimą, dėl didesnio žiūrėsim ar gausis ką išgimdyti, o, bet tačiau atsiradus norui vėl rašyti kažką tikrai brukštelsiu.

Originalas2009-05-19 00:04

“Pats asmeniškai geresnės kandidatūros sąrašuose nemačiau.” roflcopter. :D

Kažkas gerą PR pasamdė, prasuko reklamą mėnesį, ir išrinko serialų žiūrėtojai.. :D Žiauru krc. O nieko gero ji nepasakė ir išvis nieko gero nėra padarius tam euro parlamente, tai padarys dabar prezidente būdama.,? dar kažkokį SSRS univerą baigus, kai išvis žiauru tokią SSRS pakalikę rinkti šiandien.. Kai viską ir taip rusams jau baigiame parduoti..

artojelis2009-05-19 09:21

^^ Tai nepadaro jos blogesne už kitus kandidatus anyway :)

Originalas2009-05-19 11:26

Šiaip Butkevičius daktaro laipsnį turi ir studijavo LT KTU, dirbo VGTU. Ir dar ne vieną darbą parašęs biudžeto ir t.t. temomis, jo pasiūlymai kandidatuojant buvo patys realiausi, kurie bent neprieštarauja ekonomikos teorijai..

DG, tai tik svaigsta: pensijų nemažinsim, pašalpų nemažinsim, didinsim mokesčius, dar daugiau dulkinsim smulkų verslą “o kad taip pinigų nieks neuždirba, tai ne mano bėdos. Aš jau užsidirbsiu šiltą vietą pati, kaip euro parlamente nosį prakrapčiau, o jūs durniai mane ten išrinkot. Aš SSRS pakalikė, ir man tik juokas čia jus maustyti” Ji pati taip sakė, jei klausei tarp eilučių. :D Ir jei nors truputį pagalvoji, kad taip net negali būti, tai nafik balsuoti, jei net nerealu tai? Išrinks, vistiek taip nebus, neišrinksi, ir tik pasakos.

Originalas2009-05-19 11:30

Aš balsavau “prieš ją”, vien todėl, kad ji kažkokiam Leningrade univerą baigė, taigi rusė yra. :p Ir Lietuvos prezidentė dabar.. Epic pwnage Lietuvos..

Jankis2009-05-19 14:56

As tai irgi ejau balsuot ven delto kad numust DG % :D nes jau cia faktas kaip blynas buvo kad ja isrinks… Boba kuri anksciau budama finansu ministrre pardave puse lietuvos turto…

Pjovėjas2009-05-19 15:48

Čia kas, lengva depresiją Artoją užpuolė? :)

Dovydas2009-05-19 20:07

Puikiai:) Labai patiko, ypač - pradžia!

Bank online with Chase2010-10-17 00:10

Hey, I just hopped over to your site via StumbleUpon. Not somthing I would normally read, but I liked your thoughts none the less. Thanks for making something worth reading.

Online Banking Security2010-10-17 07:37

I was just talking with my coworker about this the other day at lunch . Don’t know how in the world we landed on the subject really, they brought it up. I do recall having a amazing fruit salad with ranch on it. I digress…

Online Banking Guide2010-10-18 03:35

That was interesting . I admire your style that you put into your post . Please do move forward with more like this.

Migdalia Racilis2010-10-25 00:50

I was tricked into this.

Monty Skrzypinski2010-10-27 03:55

I have been exploring on the web looking for ideas on the way to get my website coded, your overall design and style are perfect. Did you code it your self or did you employ a programmer to get it done on your behalf?

Olinda Mcklveen2010-10-28 04:32

They’re as cheap as a Congressman who has to spend his own money.

Fashion2010-10-28 18:38

Thank you for this entry, your internet site is carrying out great service to the fashion sector!

Bob Heusner2010-10-30 00:16

I wish that buddies would stop trying to push their perceptions down my throat.

Scottie Emanuel2010-10-30 10:48

After reading some of the comments on this blog, I’d have to say I’m in agreement with the majority.

Chandra Palmese2010-10-30 15:40

Is there any way that I can join this author’s fan club? Someone please e-mail me if you know how.

Pok Has2010-10-30 15:52

The design of this website looks awesome, not bad content either.

Armida Olnes2010-10-30 21:01

It is all about.

Ozell Lupfer2010-10-31 02:11

This one is going to be a real joy ride.

Anthony Sporleder2010-10-31 09:30

I have to get a sneak peak at.

Rolande Serrato2010-10-31 22:11

I’d be inclined to okay with you one this subject. Which is not something I typically do! I really like reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to speak my mind!

Ned Brumble2010-10-31 23:34

He estado buscando en la web en busca de algunas ideas sobre la manera de conseguir mi sitio web personal codificada, su diseño general y el estilo y el estilo son fantásticos. ¿Realmente el código que tu mismo o te hiciste un programador para hacerlo para usted?

Else Allessi2010-11-03 23:29

You could try to change your.

free xbox 360 games2010-11-04 01:41

Hello

free nintendo wii2010-11-05 03:28

Hi, how do i subscribe to your RSS Feed? Bless you

Immigration solicitors2010-11-06 16:26

really enjoying this blog, and wish this, as well as the excellent article some other people have written, will help somebody

peeing movies2010-11-07 17:09

Well written article, good researched and useful for me in the future.I am so happy you took the time and effort to make this. Best of luck

Public Relations Seo2010-11-10 08:39

Great posts. I will come back to this blog on the regular.

Kaitlyn Iglesia2010-11-10 17:58

I’m just going to say that I will be telling you this from experience and I will leave it at that.

porno izle2010-11-12 00:44

I was extremely pleased to locate this website.I wanted to thank you with regard to this excellent read!! I certainly appreciated every little bit of it and I’ve you bookmarked to look at new things you publish.

hello it is my first post on this website and to start with I would like to thank for the great quality information, which I were able to find in this and all previous posts , it really helped me a lot. I will definitely add this blog on my google reader ;) Also, I would like to ask - don’t you mind if I will quate some information from your website since I am writing articles for the Associated Content, Ezine and other articles directories (this is my part time job)? It would really help me with some of mine articles. Of course, I will mention your blog name or URL (not all articles directories allows URL’s , so I can’t 100% promise that you will get a direct link to your blog).

What is sleep apnea2010-11-13 08:22

This is a terrific web page, might you be interested in doing an interview about just how you designed it? If so e-mail me!

Cyril Correau2010-11-14 04:10

I used to use shaving to get rid of my unwanted hair but it was so painful that I wanted to find something else. I gave waxing a try and it was fair but was kind of inconveinant. So I looked a few weeks looking at the silk n hair remover. I actually used the silk’n sensepil and turned out being completely satisfied with the outcome. It gave me fast hair removal at an fantastic price tag. I absolutely recommend it to anybody before shaving.

Ilona Waldvogel2010-11-14 17:26

Very Nice website. I built mine and i was looking for some ideas and you gave me a few. The website was developed by you?

Thank you

Lecia Deir2010-11-15 04:19

Most what i read online is trash and copy paste but i think you offer something different. Bravo.

Lotto Black Book2010-11-15 08:46

Hi i’m so happy I found your weblog, I actually discovered you by mistake, whereas I used to be searching Yahoo for one thing else, At Any Price I’m here now and would just like to say thanks for an exquisite blog posting and a all spherical intriguing blog (I additionally love the theme/design), I shouldn’t have time to read it all at the right now however I have bookmarked it andNice data, this really helpful for me. There is nothing to argue about.

webcam girls2010-11-15 22:49

Figured I should take a moment and say hello and thanks for the informative posts you’ve been making.

Legalsounds2010-11-17 21:43

I know this is really boring and you are skipping to the next comment, but I just wanted to throw you a big thanks - you cleared up some things for me!

Legalsounds2010-11-19 09:48

I can see that you are an expert at your field! I am starting a website soon, and your information will be very useful for me.. Thanks for all your help and wishing you all the success in your business.

frye heels2010-11-20 00:25

After reading some of the comments on this blog, I’d have to say I’m in agreement with the majority.

dressupgames2010-11-24 08:36

An impressive output regarding the subject discussed. Nonetheless, a must read for everyone else who is really eager to know more about it.

Tracy Morgan Fansite2010-11-25 05:51

If you could mail me with a few hints on just how you made your website look this excellent, I would be thankful.

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I’m not sure about the former.

doit center ofertas2010-11-26 05:43

There is apparently a lot for me to study outside of my books. Thanks for the important read,